Natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja škole
Autor: Mara Marasović Dundić, 28. 5. 2012.

Na temelju članka 127.i članka 165 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN.br.87/08,86/09,92/10,105/10,90/11,)i Uredbe o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 5/12), te članka 65.Statuta Osnovne škole Visoka,

Školski odbor Osnovne škole Visoka,Vrh Visoke 32,Split raspisuje

za izbor i imenovanje ravnatelja škole

Uvjeti:

Za ravnatelja/icu osnovne škole može biti izabrana osoba koja ispunjava uvjete za učitelja ili stručnog suradnika/icu, a ima najmanje višu stručnu spremu i pet /5/godina radnog iskustva u odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.
Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti u izvorniku ili ovjerenoj preslici:
-   životopis
-   domovnicu
-   diplomu o stečenoj stručnoj spremi
-   dokaz o položenom stručnom ispitu ili dokaz da je osoba oslobođena obveze polaganja    istog
-   dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima (potvrda škole i preslika
    radne knjižice)
-   uvjerenje o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak u smislu članka 106.
    Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi(ne stariji od 6 mjeseci)
Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od 5 godina.
Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja. Natječaj je objavljen 27. svibnja 2012.
godine.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu:Osnovna škola Visoka,Vrh Visoke 32,21000 Split,snaznakom „Natječaj za ravnatelja/icu-ne otvarati“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatima Natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.