preskoči na sadržaj

Osnovna škola Visoka Split

Login
Logo OŠ Visoka

"Ćakula sa splickon dicon"

 priručnik za dicu od splicke dice

 

Projektni dan 2017.

Zdravi i veseli bili!

Projektni dan 2016.

Od otpada do igračke

Projektni dan 2015.

Stari Split

Projektni dan 2014.

Voda - izvor života

Projektni dan 2013.

Godina održive energije

Projektni dan 2012.

Obnovljivi izvori energije

 

Najskockaniji web

Split u ijadu koluri

Stručni skupovi

Agencija za mobilnost

Facebook škole

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Anketa
Kako nabavljate udžbenike?




Temperatura

Click for Split, Hrvatska Forecast

Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 9. 2010.

Ovaj tjedan: 283
Danas: 132
Školski vrt

Kurikulum 2016./2017.

Plan i program škole 2016./2017.

Keramika

Ekskurzije i izleti

Natječaji

za turističke agencije

Kućni red škole

Priloženi dokumenti:
PRAVILNIK O RADU 2015.pdf

Korisni linkovi

 

Office online

 

''Najbolji učitelji ujedno su i najteži učitelji: oni od učenika zahtijevaju razmišljanje.'' (W. Glasser)

 

Ravnatelj: Natalija Radić

Stručni suradnici: Mara Marasović -    pedagog    

                             Ivana Grubišić -     defektolog    

                             Vesna Tudor Pavičić  -    psiholog   

                             Maja Kalinić Delić -   knjižničar  

 

Tajnik škole: Suzana Kunosić

Računovođa: Diana Galić

 

Predmetni učitelji

Predmeti

 Vesna Grubišić

 hrvatski jezik

 Boženko Drnasin

 hrvatski jezik

Josipa Mešin

hrvatski jezik, engleski jezik

 Jadranka Macan

 likovna kultura

 Helena Pelić

 glazbena kultura

Jasna Čagalj 

 engleski jezik

Ivona Jajić 

 engleski jezik

Edi Čelar

                engleski jezik

Ana Jadrić

 talijanski jezik, engleski jezik

Milena Smoljko

njemački jezik,engleski jezik

Marica Brzica

 matematika

 Danijela Pereža 

 matematika

Milica Polić

kemija

Mira Voloder

 biologija, priroda

 Maja Mrđen

 fizika

 Zdenka Biliškov

 povijest

 Marija Parlov

 geografija

 Ksenija Perišić

 tehnička kultura, informatika

 Zoran Ugarković

 TZK

 Neda Mustapić

 vjeroučiteljica

čs. Marija Katić Jurela

 vjeroučiteljica

don Ivan Đonlić

vjeroučitelj

Suada Hadžić

 vjeroučiteljica

  Razredna nastava

Odjeli

Antonija BAnović

1.a

Natalija Domazet

1.b

Marita Delić

2.a

Jadranka Plašć

2.b

Senka Pezzi

3.a

Ivanka Ćaran

3.b

Marija Brečić Karin

4.a

Ana Šćepanović

4.b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




preskoči na navigaciju