Obavijest kandidatima sudionicima natječaja objavljenog 10.listopada 2012.
Autor: Suzana Kunosić, 15. 11. 2011.

Temeljem natječaja objavljenog na web stranici škole, oglasnoj ploči škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  dana  10. listopada 2011. godine, kojim tražimo dva učitelja razredne nastave (zamjena za bolovanje,zamjena za porodni dopust)  i jednog učitelja informatike za 12 sati tjedno  (zamjena za porodni dopust) obavještavamo da je izvršen izbor između kandidata prijavljenih na natječaj.

1.   Na radno mjesto učitelj razredne nastave, određeno vrijeme do povratka radnika sa bolovanja, a najduže do 30.06.2012.   godine, izabrana je diplomirani učitelj-Antonija Banović.

2.  Na radno mjesto učitelj razredne nastave, određeno vrijeme do povratka radnika sa porodnog dopusta, a najduže do 30.06.2012. godine, izabrana je diplomirani učitelj Tereza Pirić.

3.  Na radno mjesto učitelj informatike za 12 sati tjedno, određeno vrijeme do povratka radnice sa porodnog dopusta , a najduže do 30.06.2012. godine, izabran je profesor informatike Danijel Rajić.

Split, 10. studenog 2011. godine