FOTO ZABAVA - studijsko fotografiranje u OŠ Visoka
Autor: Mara Marasović Dundić, 1. 2. 2011.

FOTO ZABAVA

studijsko fotografiranje u OŠ Visoka

Želiš isprobati odlične fotoaparate?

Zanima te kako izgleda snimanje fotomodela?

Želiš se okušati u ulozi  fotomodela?

Ili kao fotograf?

Pridruži nam se na radionicama subotom, povedi svoje prijatelje iz škole i zabavite se s nama!

** Za više informacija obratite se nastavnicama Tehničke kulture (Maja Bazina i Ksenija Perišić)  ili pedagoginji škole (Mara Marasović).

Foto klub Fotoakademija Split

Split, Radunica 1

tel. 021/321-321

mob. 099/321-1-321

Pismo namjere

o provođenju programa Mala škola fotografije u osnovnim školama

Foto klub Fotoakademija Split prijavio je projekt "Mala škola fotografije" na Natječaj

Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa za financijsku potporu u području

izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja u školskoj godini 2010./2011.

Na temelju članka 39. Zakona o sustavu državne uprave i Odluke o financijskom planu raspodjele sredstava namijenjenih financijskoj potpori projekta udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2010/2011. od 10. veljače 2010. godine, te provedenog Natječaja za financijske potpore projektima udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2010/2011. od 20. travnja 2010. godine, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa donosi Odluku o financijskoj potpori projektima udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja o obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2010/2011.

Navedenom Odlukom odobren je program Mala škola fotografije od Foto kluba Fotoakademija Split.

IZVODITELJI PROGRAMA :

-          Sandra Šćepanović, tajnica Fotoakademije Split, voditeljica projekta Mala škola fotografije.

-          Zoran Erceg, dugogodišnje iskustvo u fotografiji te u prenošenju fotografskih vještina i znanja, poglavito na djecu i mlade.Umirovljeni ratni fotograf i snimatelj HTV-a. Predsjednik Foto kluba Fotoakademija Split, predavač na fotoradionicama.

-          Joško Ćurković, magistar fotografije, profesor predavač sa dugogodišnjim iskustvom rada u srednjoj školi. Radi kao profesor u Obrtničkoj školi Split.

-          Željka Milošević Paro, VSS, dipl. slikar grafičar sa dugogodišnjim iskustvom rada u srednjoj školi. Radi kao profesorica u školi Likovnih umjetnosti Split.

-          Vjeročka Milišić, SSS sa položenim pedagoško psihološkim predmetima i majstorskim ispitom iz fotografije. Nastavnik praktične nastave fotografije. Dugogodišnje iskustvo u radu u srednjoj školi. Radi u Obrtničkoj školi Split.

-          Srđan Vrsalović, instruktor Hrvatske gorske službe spašavanja, Pročelnik komisije za helikoptersko spašavanje.

-          neki od splitskih fotoreportera

-          Volonteri Foto kluba Fotoakademija Split.

-          Volonteri Hrvatske gorske službe spašavanja.

Split, 21. 01. 2011. god.

Zoran Erceg

Predsjednik Foto kluba