Debatni klub ponovno na okupu!
Autor: Ksenija Perišić, 23. 10. 2019.

Početkom nove školske godine u našoj Školi, već tradicionalno započinje formiranje novih debatnih timova.  Nakon velikog prošlogodišnjeg uspjeha debatnog tima „Visoka 1“ kojeg su činili Toni Luković, Sara Krolo i Marko Mađor Božinović učenicima nastavljačima pridružila se Nina Stilinović, a svi zajedno rado su prihvatili uloge trenera učenicima početnicima.

Zadatak trenera bio je što uspješnije mentorirati svoj tim kako bi ih pripremili za oglednu debatu nakon koje su debatanti nastavljači, zajedno s učiteljicom Zdenkom Biliškov odabrali najuspješnije govornike za članove novog tima.

Zahvaljujemo se svim učenicima koji su pokazali interes za rad debatnog kluba i marljivo radili pripremajući se za zadanu tezu. Čestitke upućujemo novoizabranim članovima tima „Visoka 2“, a to su: Hana Erceg, Gracijana Luković, Katja Vidović i Ante Neveščanin.

Debatnom klubu želimo puno sreće u radu i što više uspješnih debata na svim turnirima i natjecanjima u nadolazećim mjesecima.

Učiteljica povijesti Zdenka Biliškov