Škola organizira dopunski rad za učenike koji imaju zaključeno najviše dvije negativne ocjene
Autor: Mara Marasović Dundić, 16. 6. 2016.

Dragi učenici i roditelji Prema  Zakonu o izmjenama i dopunama zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 152/14)  za učenike  koji na kraju nastavne godine imaju ocjenu nedovoljan (1) iz najviše dva nastavna predmeta, škola organizira dopunski rad.  Dopunski rad obuhvaća pomoć u učenju i nadoknađivanju znanja.  Za svaki predmet određuje se koliko sati će trajati (od 10 do maksimalno 25 sati po nastavnom predmetu). Ako učenik na dopunskom radu ostvari očekivane ishode učitelj mu zaključuje prolaznu ocjenu. Ako učenik nije savladao gradivo učitelj je dužan na zadnjem satu obavijestiti učenika o upućivanju na popravni ispit (održava se krajem školske godine, a najkasnije do 25. kolovoza). Dopunski rad održavat će se od 17. lipnja 2016. na dalje, a raspored će biti izvješen na vratima škole i web-stranici škole. Dolazak na dopunski rad evidentira se te su učenici dužni dolaziti redovito, a o nedolasku će biti obaviješteni roditelji.