Međunarodna znanstveno–stručna konferencija ENTER
Autor: Ksenija Perišić, 4. 12. 2022.

U Splitu je u petak i subotu, 2. i 3. prosinca održana Međunarodna znanstveno–stručna konferencija ENTER -  obrazovanje i povezane industrije, inače najveća konferencija obrazovanja i povezanih industrija u Hrvatskoj. Naglasak konferencije je edukacijska i promocijska uloga odgojno-obrazovnih dionika koji sudjeluju u ostvarivanju potencijala iznimnih i darovitih učenika.

Na konferenciji su sudjelovali učenici i učitelji naše škole, učiteljice Ksenija Perišić i Marica Brzica  održale su predavanje na temu "Integracija i korelacija nastavnih sadržaja kroz inovativne metode podučavanja" u kojemu su koristeći poznatu slagalicu TANGRAM povezale odgojno-obrazovne ishode predmeta tehničke kulture, matematike i informatike te veliki broj međupredmetnih tema.

Pod mentorstvom učiteljice Helene Pelić, na Enter konferenciji nastupila je naša klapa, popunjavajući atmosferu u zabavnom dijelu programa.

Iznimno nam je drago što se u našem gradu organizira jedna tako važna međunarodna konferencija i što smo imali čast sudjelovati kao predavači i izvođači.