Sretno svima!!!
Autor: Mara Marasović Dundić, 23. 12. 2020.

Dragi naši svi!
Ovo novo normalno i dalje je na snazi.
I pravo da vam kažem dosta nam je više ovih maski, ,rastojanja i COVID ovo - ono stanja.
I u školi je isto nešto novo - normalno, pa se družimo u hodu , preko SMS-a iako smo skoro pa u klupi zajedno.
Najvažnije je - imaš li masku? Jesi prao ruke? I pazi gdje kašlješ jer bi moglo biti muke...
I u svemu tome zamislite Božić nam stiže! To je znate ono vrijeme kad blagdani su bliže.
A u našoj školi drugačije je sve, čak se i atrij uređuje zbog priredbe. Ali što ćemo sada, kad još novo-normalno vlada.
Srećom ovaj COVID napao još duh naš nije, kao ni ljubav i zajedništvo koje je jače nego prije.
Za vas smo pripremili, s puno ljubavi, da bi u pjesmi, slici i riječi vi uživali. Stoga opustite se sada, uzmite si vremena, uključite tehniku i pogledajte kakav ugođaj u našoj školi ovih dana vlada
🥰 🥰
Zahvaljujemo se svim izvođačima i onima koji su pridonijeli stvaranju ove lijepe priče i ugođaja.
SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ, TE SRETNU NOVU 2021. ŽELE VAM SVI UČENICI I ZAPOSLENICI OSNOVNE ŠKOLE VISOKA
🎅 🎅

Božićnu priredbu učenika OŠ Visoka pogledajte na sljedećoj poveznici: