DABAR 2017.

Pojektni dan 2017.

"I mi jedemo odgovorno!"

« Studeni 2017 »

Izabaran učenik generacije 2016./2017.!
Autor: Mara Marasović, 26. 5. 2017.

Kao i svake godine tako smo i ove školske godine odabrali učenika generacije. Učenik generacije bira se između šest predloženih učenika osmih razreda, po tri iz svakog odjela.

Ove godine za učenika generacije nominirani su sljedeći učenici:

8.a – Stella Maglić, Matea Mamić i Ana Vrkić

8.b - Bruna Ferenčak,Mia Medvidović i Vanna Roglić

Želimo naglasiti da je i sama nominacija za učenika generacije iznimno velika čast te čestitamo svim nominiranim učenicima u nadi da će i u nastavku školovanja ostvarivati ovako dobre rezultate. Između predloženih učenika, Školsko povjerenstvo za odabir učenika generacije, jednoglasnom je odlukom za učenicu generacije u školskoj godini 2016./2017. odabralo učenicu 8.a razreda – Anu Vrkić.

Ana je  uljudna i pristojna u svakom pogledu,  spremna izvršiti točno i savjesno sve postavljene obveze. Ističe se kao dobar i nesebičan prijatelj, uvijek spremna pomagati drugima učenicima.

Svestrana je u svemu - nastavi, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Još u nižim razredima pokazivala je sklonost prema glumi, pa je tako već u četvrtom razredu bila dio pobjedničkog tima dramske skupine naše škole i to na najvišoj razini Smotre Lidrano. Vjerujemo da joj je to iskustvo dodatno pomoglo na Državnom natjecanju u debati, na kojem je sudjelovala s ostatkom debatnog tima naše škole, te bila proglašena među sedam najboljih govornika u državi u svome uzrastu.

Svih osam godina školovanja Ana je imala izvrstan uspjeh. Tijekom školovanja sudjelovala je na brojnim školskim i županijskim natjecanjima, a kao predsjednik Vijeća učenika predstavljala našu školu u Dječjem gradskom vijeću Grada Splita.

Draga Ana, uvjereni smo da ćeš u svom daljnjem školovanju i dalje dostojno predstavljati svoju osnovnu školu, neizmjerno smo ponosni što si bila s nama proteklih osam godina i želimo ti svu sreću u daljnjem nastavku tvog obrazovnog i životnog puta!